Czas realizacji zamówień

Przy każdym produkcie umieszczona jest informacja w jakim czasie może zostać zrealizowane zamówienie. Czas realizacji zamówienia biegnie od momentu przesłania formularza zamówienia do chwili przygotowania paczki do wysyłki. Staramy się, aby zamówienia złożone w dni powszednie do godz. 12:00, dla towarów oznaczonych dostępnością 'wysyłamy w ciągu 24h', wysyłane były kurierem tego samego dnia (zamówienia z zaznaczoną opcją płatności - przelew - realizowane są po zaksięgowaniu wpłaty).

W przypadku statusu towaru "na zamówienie" o terminie realizacji poinformujemy Państwa telefonicznie lub mailowo.

W przypadku wybrania w zamówieniu opcji odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym otrzymają Państwo dodatkową wiadomość z informacją, że zamówienie jest gotowe do odbioru.

Dostawa

W trosce o bezpieczeństwo przesyłek, wszystkie paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.

Czas dostawy dla 99% przesyłek wynosi standardowo 1 dzień roboczy.

Zakupiony towar dostarczany jest pod adres wskazany przez Państwa w formularzu zamówień w miejscu "adres do dostawy".

W przypadku błędów w formularzu zamówień, w wyniku których przesyłka nie dotarła do adresata, a także w sytuacji nieuzasadnionej odmowy odbioru przesyłki, koszty związane z ponowną wysyłką oraz obsługą takiego zlecenia ponosi Kupujący.

Prosimy Adresatów przesyłek o sprawdzenie stanu paczki w chwili odbioru od firmy kurierskiej, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz jej kompletności w obecności osoby ją dostarczającej. Jeżeli zauważą Państwo uszkodzenia opakowania przesyłki bądź samego towaru, prosimy o spisanie w obecności pracownika firmy kurierskiej "Protokołu Szkody", który będzie podstawą wszczęcia roszczeń.

Po realizacji zamówienia przesyłamy numer listu przewozowego, który jest niezbędny do monitorowania przesyłki. Dodatkowo firma kurierska GLS przesyła Państwu maila informującego o planowanym czasie dostawy paczki.

Sposoby płatności

Dokonując zakupów poprzez nasz sklep internetowy spgroup24.pl mogą Państwo wykonać płatność wybierając jedną z poniższych opcji:

  • Pobranie - zamówienie zostanie opłacone gotówką u kuriera przy odbiorze paczki.
  • Przelew tradycyjny - dokonują Państwo przelewu na numer rachunku podany w trakcie składania zamówienia. Wysyłka towaru jest realizowana po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Numer naszego rachunku bankowego w Banku Millenium [PLN] : 62 1160 2202 0000 0002 8173 8419
  • Przelewy24 oraz PayPal - płatność wykonana jest poprzez serwis transakcyjny Przelewy24 lub PayPal, pieniądze trafiają na nasze konto w chwili złożenia zamówienia
  • Zakupy na raty - pośrednikiem finansowym transakcji jest system Przelewy24
  • Płatność przy odbiorze - dotyczy zamówień ze sposobem dostawy "Odbiór osobisty". Przy odbiorze w naszym sklepie stacjonarnym, płatność można dokonać gotówką lub kartą.

W przypadku towarów, których status dostępności określony jest jako "Na zamówienie", możemy wymagać dokonania przedpłaty przelewem tradycyjnym na numer naszego konta bankowego.

Koszt wysyłki

Wszystkie paczki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Koszt wysyłki zależy od wartości zamówienia, rodzaju płatności, jaki wybrali Państwo podczas składania zamówienia oraz od wagi przesyłki.

Dla wszystkich zamówień powyżej 1000zł obowiązuje BEZPŁATNA DOSTAWA! Aby skorzystać z darmowej przesyłki należy podczas składania zamówienia w formularzu dostawy wybrać opcję "Kurier". Tylko i wyłącznie po wybraniu tego pola rabat zostanie naliczony.

Koszty wysyłki dla zamówień poniżej 1000zł brutto:

  • 12zł - Wysyłka do Paczkomatu InPost (zamówienie opłacone przelewem tradycyjnym lub Przelewy24, PayPal, karta kredytową)
  • 15zł - Przesyłka kurierska (zamówienie opłacone przelewem tradycyjnym lub Przelewy24, PayPal, karta kredytową)
  • 20zł - Przesyłka kurierska pobraniowa (zamówienie opłacone gotówką u kuriera przy odbiorze paczki)

Odbiór osobisty

W naszym sklepie spgroup24.pl istnieje także możliwość osobistego odbioru zamówienia, bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Gdy zamówienie zostanie skompletowane i przygotowane do odbioru, skontaktują się z Państwem nasi pracownicy. Zamówienia z formą dostawy "odbiór osobisty" można odbierać pod niżej podanym adresem od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

SPGROUP
ul. Arki Bożka 1
45-411 Opole

check Produkt dodany do porównania.