Inteligentne SMART Gniazdko Sonoff S26R2TPF-DE Wi-Fi

SKU:114308040
W magazynie

Inteligentne SMART Gniazdko Sonoff S26R2TPF-DE Wi-Fi

42,00 zł
Brutto

Sonoff inteligentna wtyczka gniazdko sieciowe 230V Wi-Fi (S26R2TPF-DE)

Zamień zwykłe gniazdko elektryczne w swoim domu w gniazdko inteligentne za pomocą urządzenia Sonoff S26R2TPF-DE. Od dzisiaj wygodne sterowanie podłączonymi urządzeniami stanie się normalności ądzięki aplikacji i komendom głosowym. Twórz harmonogramy pracy i smart sceny i sam decyduj kiedy mają pracować. Produkt jest w pełni kompatybilny z Amazon Alexa, Google Assistant oraz Samsung SmartThings. Aplikacja eWeLink umożliwia również grupowanie sprzętów. Gniazdko jest przystosowane do pracy z dużym natężeniem (nawet 16A), co pozwala podłączyć do niego bardziej wymagające urządzenia, na przykład grzejnik lub wolnowar.

 

Obsługuj sprzętów na odległość

Już nie musisz się zastanawiać, czy przed wyjściem z domu pamiętałeś o wyłączeniu wszystkich sprzętów. Gniazdko S26R2TPF-DE umożliwia w pełni zdalną obsługę podłączonych urządzeń za pomocą aplikacji eWeLink. Od teraz uruchomienie wentylatora lub zgaszenie światła w salonie może zostać zainicjowane z dowolnego miejsca na świecie!. Aplikacja daje Ci również możliwość kontroli i dostosowania statusu urządzeń. Korzystanie z tej funkcji umożliwi Ci zadbanie o bezpieczeństwo w mieszkaniu i zaoszczędzenie na rachunkach za prąd.

Podziel się kontrolą

Członkowie Twojej rodziny również mogą cieszyć się pełną kontrolą nad podłączonymi do gniazdka sprzętami. Aplikacja eWeLink daje możliwość udostępniania członkom rodziny kontroli nad wybranymi sprzętami. Jest to idealne udogodnienie jeżeli w Twoim domu mieszka więcej osób!

Masz zajęte ręce? Nic nie szkodzi!

Masz brudne ręce, bo aktualnie gotujesz? Wygodnie leżysz w łóżku i nie masz najmniejszej ochoty z niego wstawać, żeby zgasić światło? Od dzisiaj do obsługi swoich urządzeń wykorzystuj również swój głos! Gniazdko Sonoff S26R2TPF-DE współpracuje z: Amazon Alexa, Google Assistant oraz Alice. Wystarczy powiedzieć co chcesz zrobić, aby w pełni zarządzać włączaniem lub wyłączaniem swoich urządzeń.

 

Grupowanie urządzeń

Urządzenia marki Sonoff sprawiają, że zarządzanie domem staje się prostsze i wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Gniazdko S26R2TPF-DE obsługuje grupowanie sprzętów. Już nie musisz kontrolować każdego urządzenia osobno - po prostu stwórz grupę, aby sterować kilkoma urządzeniami jednocześnie! Jednym kliknięciem zgaś światło w całym domu lub zapal lampę w kuchni i uruchom klimatyzację. Możliwości są naprawdę ogromne!

Specyfikacja:

Producent: Sonoff

Model: S26R2TPF-DE

Wejście: 250V ~50-60Hz

Maks. obciążenie: 4000W / 16A

Wi-Fi: IEEE: 802.11: b/g/n: 2.4GHz

Obsługiwane systemy: Android, iOS

Temperatura pracy: -10°C - 40°C

Materiał: PC V0

114308040
4 Przedmioty

Opis

Rodzaj
gniazdko
Stan
Nowy
Zasilanie
sieciowe
Marka
Sonoff
Cechy dodatkowe
łączność z wifi
Kod producenta
S26R2-TPF
Seria
S26
SKU
114308040
Komunikacja
WiFi

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.

check Produkt dodany do porównania.